Elite Screens Manual Series M120XWV2 Diagonal 120 ", 4:3, Viewable screen width (W) 244 cm, White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
M120XWV2
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2698.00 mm
Gross height (mm)
139.00 mm
Bruto svoris
11.495 kg
Gross width (mm)
139.00 mm
Neto svoris
10.00 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
1430.00 g
Plastic (No PET)
65.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
M120XWV2
Specialios funkcijos
Galingumas
Case Color White W
Svoris
10 kg
Gamintojo prekės serija
Manual Series
Tipas
Manual Screens
Įstrižainė
120 col.
Proporcija
4:3
Gross depth master carton
2698.00 mm
Gross width master carton
139.00 mm
Gross height master carton
139.00 mm