Elite Screens Manual Series M113UWS1 Diagonal 113 ", 1:1, Viewable screen width (W) 203 cm, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
M113UWS1
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2300.00 mm
Gross height (mm)
145.00 mm
Bruto svoris
10.084 kg
Gross width (mm)
150.00 mm
Neto svoris
8.80 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.284 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
1230.00 g
Plastic (No PET)
54.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
M113UWS1
Gaminio spalva
Balta
Ekrano įstrižainė
113" Diagonal Viewing Size (80.0"W x 80.0"H) col.
Kitos savybės
Svoris
Gamintojo prekės serija
Manual Series
Tipas
Manual Screens
Įstrižainė
2.870 cm
Proporcija
1:1
Gross depth master carton
2290.00 mm
Gross width master carton
135.00 mm
Gross height master carton
130.00 mm