Elite Screens Manual Series M119XWS1 Diagonal 119 ", 1:1, Viewable screen width (W) 213 cm, White
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
M119XWS1
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2400.00 mm
Gross height (mm)
140.00 mm
Bruto svoris
10.847 kg
Gross width (mm)
150.00 mm
Neto svoris
9.50 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.347 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
1290.00 g
Plastic (No PET)
57.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
M119XWS1
Ekrano įstrižainė
119" Diagonal Viewing Size (84.0"W x 84.0"H) col.
Kitos savybės
Svoris
9.5 kg
Gamintojo prekės serija
Manual Series
Tipas
Manual Screens
Įstrižainė
119 col.
Proporcija
1:1
Gross depth master carton
2392.00 mm
Gross width master carton
135.00 mm
Gross height master carton
130.00 mm