Allview 32ATC6000-H 32" (81cm) HD Ready LED TV
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32ATC6000-H
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Ekranas
1366 x 768
Bruto svoris
4.51 kg
Neto svoris
3.60 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
32ATC6000-H
Gaminio spalva
Juoda
HD tipas
HD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-C, DVB -T/T2, DVB -S/S2
Ekrano įstrižainė
32" (81 cm)
Kitos savybės
3 x HDMI 1.4, 2 x USB 2.0
Matmenys (P x G x A) su stovu
732 x 180 x 483 mm
Belaidis ryšys
No
Trimatis vaizdas
No
Išmanusis televizorius
Ekrano įstrižainė (metrinė sist.)
81 cm
Energijos efektyvumo klasė
E
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Įdiegta operacinė sistema
N/A
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.08 m
Taros svoris (kg)
0.91 kg
Pakuotės gylis (mm)
210.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
762.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
513.00 mm