Sharp 55GR8265E 55" (139cm) 4K Ultra HD QLED Smart Google Frameless TV, 144Hz, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Harman/Kardon
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
55GR8265E
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
145.00 mm
Gross height (mm)
832.00 mm
Gross width (mm)
1385.00 mm