Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV, White | Blaupunkt
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
43UBG6010S
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
115.00 mm
Gross height (mm)
612.00 mm
Gross width (mm)
1015.00 mm