Philips 75PUS7810/12 75" (189cm) QLED 4K TV | Philips
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
75PUS7810/12
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
174.00 mm
Gross height (mm)
1113.00 mm
Gross width (mm)
1879.00 mm