Blaupunkt 43FGC5500S 43" (108cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
43FGC5500S
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
126.00 mm
Gross height (mm)
636.00 mm
Gross width (mm)
1060.00 mm