LG 32LQ63006LA 32" (81 cm), Smart TV, WebOS 3.0, FHD, 1920 x 1080, Wi-Fi, DVB-T2/T/S2/S
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32LQ63006LA
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Ekranas
1920 x 1080
Gross depth (mm)
93.00 mm
Gross height (mm)
537.00 mm
Bruto svoris
5.90 kg
Gross width (mm)
836.00 mm
Neto svoris
4.70 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.20 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:2:2017-04-01
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
32LQ63006LA
HD tipas
FHD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T2/T/S2/S
Ekrano įstrižainė
32" (81 cm)