Philips 55PUS8450/12 55" (139cm) 4K QLED Ambilight TV | Philips
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
55PUS8450/12
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
142.00 mm
Gross height (mm)
806.00 mm
Gross width (mm)
1320.00 mm