Asus Vivobook S 16 M3607HA-SH080W | Matte Gray | 16 " | OLED | FHD | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | D
Asus Vivobook S 16 M3607HA-SH080W | Matte Gray | 16 " | OLED | FHD | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
90NB16F1-M00C10
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1200 pikseliai
Gross depth (mm)
360.00 mm
Gross height (mm)
70.00 mm
Gross width (mm)
240.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
260.00 g
Plastic (No PET)
30.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
S 16 M3607HA-SH080W
Gaminio spalva
Matte Gray
HD tipas
FHD
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.20 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Home
Gamintojo prekės serija
Vivobook
Įstrižainė
16 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
1000 GB
Skydelio tipas
OLED
Proporcija
16:10
Palette Qty
286 dalių
Standžiojo disko sąsaja
M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Ryškumas
300 cd/m
Bluetooth versija
5.3
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.)
70 Wh
Klaviatūros kalba
US international
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Procesoriaus dažnis
3.8 GHz
Ekrano paviršius
Glossy
Vidinės atminties tipas
DDR5
Vidinė atmintis
16 GB
Akumuliatoriaus elementų skaičius
4
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
8
Procesoriaus modelis
260
Stacionaraus disko talpa
1000 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
AMD Radeon Graphics
Procesorius
AMD Ryzen 7
Laikmena
SSD
Baterijos garantija
12 mėn.
Klaviatūros apšvietimas
Kamera
FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter
Procesoriaus paspartinimo dažnis
5.1 GHz