Gigabyte GAMING A16 3VH-K3EE893SH 16" FHD+ AMD R7 260/16GB/512GB/RTX 5060/Win11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Gigabyte
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
3VHK3EE893SH
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
30.00 mm
Gross height (mm)
380.00 mm
Gross width (mm)
300.00 mm