Samsung SALE OUT. | LS32FM801UUXDU | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 1 | W
Samsung SALE OUT. | LS32FM801UUXDU | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | White | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
help_outlineKlausti apie prekę
LS32FM801UUXDUSO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
483.00 mm
Gross height (mm)
909.00 mm
Gross width (mm)
122.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
10.50 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
8400.00 g
Plastic (No PET)
2100.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS32FM801UUXDU
Gaminio spalva
White
Ekrano įstrižainė
32 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
Saleout
DAMAGED PACKAGING
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz
Palette Qty
16.00 dalių
Reakcijos laikas
4 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Ekrano ryškumas
400 cd/m
Connectivity
HDMI, USB, Bluetooth
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
65W