Philips 27M2N8500/00 | 27 " | OLED | 16:9 | 360 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
help_outlineKlausti apie prekę
27M2N8500/00
Gross depth (mm)
780.00 mm
Gross height (mm)
141.00 mm
Gross width (mm)
455.00 mm
Tare weight (kg)
3.66 kg
Volume (m3)
0.05 m
Paper/Pasteboard
3000.00 g
Plastic (No PET)
660.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27M2N8500/00
27 col.
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Yes
Skydelio tipas
OLED
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
360 Hz