SALE OUT. Gigabyte | MO27Q28G EK | 27 " | OLED | QHD | 280 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 335 cd/m | HDMI ports quantity 2
SALE OUT. Gigabyte | MO27Q28G EK | 27 " | OLED | QHD | 280 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 335 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 3 month(s) | REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY POWER CABLE INCLUDED
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
MO27Q28G EKSO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
475.00 mm
Gross height (mm)
131.00 mm
Gross width (mm)
795.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.75 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2750.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
MO27Q28G EK
HD tipas
QHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
Saleout
REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY POWER CABLE INCLUDED
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
OLED
Maksimalus atnaujinimo dažnis
280 Hz
Palette Qty
17.00 dalių
Reakcijos laikas
0.03 ms
USB prievadų kiekis
4
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Ekrano paviršius
Anti-Reflection
Pasukimas
Foninio apšvietimo tipas
WOLED
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Ekrano spalvų skaičius
1070 M
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Kontrasto santykis (standartinis)
Ekrano ryškumas
335 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
Connectivity
HDMI, DisplayPort, Earphone Jack, USB
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
18W