Samsung LS27FG602SUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey QHD G6 G60SF 2560x1440/16:9/300cd/m2/0.03ms, HDMI, USB, DP | Samsung
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27FG602SUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
464.00 mm
Gross height (mm)
200.00 mm
Gross width (mm)
684.00 mm