PHILIPS 27B2N4500/00 27inch WQHD 120Hz
help_outlineKlausti apie prekę
PHILIPS 27B2N4500/00 27inch 2560x1440 120Hz IPS Flat H/A 150 MM TUV EyeSafe USB HUB SPEAKERS Power/Light sensor DP 2xHDMI 350cd/m2