Samsung LS32DG802SUXDU 32" OLED G8 G80SD UHD Monitor 3840x2160/16:9/200cd/m2/0.03ms, DP, HDMI, USB
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS32DG802SUXDU
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
815.00 mm
Gross height (mm)
530.00 mm
Gross width (mm)
200.00 mm