GIGABYTE Gaming Monitor 27" OLED MO27Q28G EK | Gigabyte
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
MO27Q28G EK
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
475.00 mm
Gross height (mm)
131.00 mm
Gross width (mm)
795.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.75 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2750.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
MO27Q28G EK
HD tipas
QHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
OLED
Maksimalus atnaujinimo dažnis
280 Hz
Palette Qty
17 dalių
Reakcijos laikas
0.03 ms
USB prievadų kiekis
4
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Ekrano paviršius
Anti-Reflection
Pasukimas
Foninio apšvietimo tipas
OLED
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Ekrano spalvų skaičius
1070 M
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Kontrasto santykis (standartinis)
Ekrano ryškumas
335 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
Connectivity
HDMI, DisplayPort, Earphone Jack, USB
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
18W