LG | 27GX704A-B | 27 " | OLED | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
help_outlineKlausti apie prekę
27GX704A-B.AEU
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
520 mm
Gross height (mm)
370.00 mm
Gross width (mm)
670 mm
Tare weight (kg)
1.00 kg
Volume (m3)
0.128908 m
Paper/Pasteboard
800.00 g
Plastic (No PET)
200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27GX704A-B
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
Skydelio tipas
OLED
Maksimalus atnaujinimo dažnis
240 Hz