LG | 27BA54QB-B | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2
help_outlineKlausti apie prekę
27BA54QB-B.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
198.00 mm
Gross height (mm)
547.00 mm
Gross width (mm)
722.00 mm
Tare weight (kg)
2.60 kg
Volume (m3)
0.08 m
Paper/Pasteboard
2080.00 g
Plastic (No PET)
520.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27BA54QB-B
HD tipas
QHD
HDMI prievadų kiekis
2
Maksimalus atnaujinimo dažnis
75 Hz