LG Monitor 27TQ615S-PZ 27 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 14 ms, 250 cd/m , Black, 60 Hz, HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27TQ615S-PZ.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Ekranas
1920 x 1080
Bruto svoris
5.65 kg
Neto svoris
3.75 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27TQ615S-PZ
Gaminio spalva
Juoda
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
Energijos efektyvumo klasė
E
VESA tvirtinimas
No
Gamintojo prekės serija
Monitor
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Yes
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Reakcijos laikas
14 ms
Posvyrio kampas
-5/21
USB prievadų kiekis
1x USB 2.0
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Yes
Matymo kampas, horizontalus
178
Ekrano technologija
LED
Pasukimas
Integruotas TV imtuvas
No
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Kontrasto santykis (standartinis)
1000:1
Ekrano ryškumas
250 cd/m
Jutiklinis ekranas
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
N/A
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.05 m
Taros svoris (kg)
1.90 kg
Pakuotės gylis (mm)
748.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
160.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
447.00 mm