Philips | 27B2G5200/00 | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1
help_outlineKlausti apie prekę
27B2G5200/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
670.00 mm
Gross height (mm)
510.00 mm
Gross width (mm)
130.00 mm
Tare weight (kg)
1.90 kg
Volume (m3)
0.04 m
Paper/Pasteboard
1500.00 g
Plastic (No PET)
400.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27B2G5200/00
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Maksimalus atnaujinimo dažnis
100 Hz