Philips | 25M2N3200U/00 | 25 " | Fast IPS | FHD | 16:9 | 310 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 2 | Charcoal
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
25M2N3200U/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
139.00 mm
Gross height (mm)
392.00 mm
Gross width (mm)
690.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.53 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2024.00 g
Plastic (No PET)
506.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
25M2N3200U/00
Gaminio spalva
Charcoal
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
25 col.
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
Fast IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
310 Hz