LG 27BA45U-B 27" IPS/3840x2160/16:9/300cd/HDMI, DisplayPort, Headphone Out
help_outlineKlausti apie prekę
27BA45U-B.AEU
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
270.00 mm
Gross height (mm)
560.00 mm
Gross width (mm)
650.00 mm
Tare weight (kg)
2.00 kg
Volume (m3)
0.10 m
Paper/Pasteboard
1600.00 g
Plastic (No PET)
400.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27BA45U-B
Gaminio spalva
Black
HD tipas
UHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz