Samsung LS49FG910EUXEN 49" Gaming Monitor Odyssey DQHD G9 G91F 5120x1440/32:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS49FG910EUXEN
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
1265.00 mm
Gross height (mm)
481.00 mm
Gross width (mm)
343.00 mm