Samsung LS37D802EAUXEN 37" Business Monitor 3840x2160/16:9/350cd/m2/5ms HDMI, USB, DP | Samsung
help_outlineKlausti apie prekę
LS37D802EAUXEN
Gross depth (mm)
604.00 mm
Gross height (mm)
181.00 mm
Gross width (mm)
921.00 mm