Samsung Curved Monitor LC34G55TWWPXEN 34 ", VA, UWQHD, 3440 x 1440, 21:9, 1 ms, 250 cd/m , Black, 165 Hz, HDMI ports quantity 1
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LC34G55TWWPXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
36 mėn.
Ekranas
3440 x 1440
Bruto svoris
11.80 kg
Neto svoris
7.50 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LC34G55TWWPXEN
Gaminio spalva
Black
HD tipas
UWQHD
Ekrano įstrižainė
34 col.
Energijos efektyvumo klasė
G
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
75 x 75 mm
Gamintojo prekės serija
Curved Monitor
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
VA
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
165 Hz
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Palette Qty
22 dalių
Reakcijos laikas
1 ms
Posvyrio kampas
-2/18
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Pasukimas
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Yes
Kontrasto santykis (standartinis)
2500:1
Ekrano ryškumas
250 cd/m
Jutiklinis ekranas
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
N/A
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.08 m
Taros svoris (kg)
4.30 kg
Pakuotės gylis (mm)
948.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
185.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
456.00 mm