Samsung LS27D390GAUXEN 27" Curved Monitor Full HD 1920x1080/16:9/250cd/m2/4ms, HDMI, USB
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27D390GAUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
650.00 mm
Gross height (mm)
265.00 mm
Gross width (mm)
470.00 mm