Samsung LS27CG552EUXEN 27" Gaming Monitor 2560x1440/16:9/300cd/m2/1ms HDMI, DP Samsung
help_outlineKlausti apie prekę
LS27CG552EUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
36 mėn.
Gross depth (mm)
679.00 mm
Gross height (mm)
438.00 mm
Bruto svoris
5.70 kg
Gross width (mm)
188.00 mm