AOC Q27G42XE | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Q27G42XE
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
840.00 mm
Gross height (mm)
188.00 mm
Gross width (mm)
480.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.42 kg
Volume (m3)
0.08 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2700.00 g
Plastic (No PET)
720.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Q27G42XE
Gaminio spalva
Black
HD tipas
QHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz