Philips 32B1U3900/00 | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32B1U3900/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
905.00 mm
Gross height (mm)
204.00 mm
Gross width (mm)
528.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.10 kg
Volume (m3)
0.10 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2600.00 g
Plastic (No PET)
500.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
32B1U3900/00
Ekrano įstrižainė
32 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz
Reakcijos laikas
4 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Pasukimas
Foninio apšvietimo tipas
W-LED system
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Ekrano ryškumas
350 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
Connectivity
HDMI, DisplayPort, USB
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
90W