Samsung LS27DG702EUXDU | 27 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
LS27DG702EUXDU
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
695.00 mm
Gross height (mm)
478.00 mm
Gross width (mm)
159.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.80 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1400.00 g
Plastic (No PET)
400.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS27DG702EUXDU
Gaminio spalva
Black
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
144 Hz