Philips 27B1N3800/00 | 27 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27B1N3800/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
700.00 mm
Gross height (mm)
215.00 mm
Gross width (mm)
456.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.23 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2500.00 g
Plastic (No PET)
723.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27B1N3800/00
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz