Samsung LS37FG750EUXEN 37" Gaming Monitor Odyssey UHD G7 G75F 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP | Samsung
help_outlineKlausti apie prekę
LS37FG750EUXEN
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
579.00 mm
Gross height (mm)
240.00 mm
Gross width (mm)
911.00 mm