LG 34WR50QK-B.AEU Curved UltraWide Monitor 34"/21:9, 3440x1440, HDMI, DisplayPort USB
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
34WR50QK-B.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
986.00 mm
Gross height (mm)
212.00 mm
Gross width (mm)
524.00 mm