LG 32GS60QC-B | 32 " | VA | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32GS60QC-B.AEUQ
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
779.00 mm
Gross height (mm)
180.00 mm
Gross width (mm)
500.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.80 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1500.00 g
Plastic (No PET)
300.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
32GS60QC-B
HD tipas
QHD
Ekrano įstrižainė
32 col.
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
VA
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz