PHILIPS 27B2U3601/00 27inch WQHD 120Hz
help_outlineKlausti apie prekę
PHILIPS 27B2U3601/00 27inch 2560x1440 120Hz IPS Flat H/A 150 MM USB C RJ45 PD>90W Daisy chain TUV EyeSafe certified USB HUB