PHILIPS 34M2C6500/00 QD OLED Gaming Monitor 34" 3440x1440/21:9/0.03ms/HDMI DisplayPort USB Headphone Out
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
34M2C6500/00
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
900.00 mm
Gross height (mm)
226.00 mm
Gross width (mm)
525.00 mm