Samsung LS27FG500SUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey QHD G5 G50SF 2560x1440/16:9/200cd/m2/0.03ms, HDMI, USB, DP | Samsung
help_outlineKlausti apie prekę
LS27FG500SUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
414.00 mm
Gross height (mm)
114.00 mm
Gross width (mm)
722.00 mm