Digitus USB-C silicone connection cable, 1m | AK-300341-010-S
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
AK-300341-010-S
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
10.00 mm
Gross height (mm)
115.00 mm
Gross width (mm)
210.00 mm