Mill Heater OIL1500WIFI3 GEN3 Oil Filled Radiator, 1500 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 25 m , White/Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
OIL1500WIFI3
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Bruto svoris
11.701 kg
Neto svoris
10.421 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
OIL1500WIFI3 GEN3
Gaminio spalva
White/Black
Kitos savybės
Galingumas
1500 W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Oil Filled Radiator
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Palette Qty
16 dalių
Valdymo tipas
WiFi + app control
Galingumo lygių skaičius
3
Tinkamas kambariams iki
25 m
Aukštis
65.6 cm
Gylis
26.1 cm
Plotis
34.4 cm
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.0544065 m
Taros svoris (kg)
1.28 kg
Pakuotės gylis (mm)
415 mm
Pakuotės plotis (mm)
190 mm
Pakuotės aukštis (mm)
690 mm