Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA2000WIFI4 | Panel Heater | 2000 W | Suitable for rooms up to 24-28 m | White | IPX4
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PA2000WIFI4
10 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
103.00 mm
Gross height (mm)
400 mm
Gross width (mm)
1050 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.3 kg
Volume (m3)
0.04326 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1998 g
Plastic (No PET)
22 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PA2000WIFI4
Gaminio spalva
White
Specialios funkcijos
Galingumas
2000 W