Mill Heater SG2000LED Convection Heater, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 5-20 m , White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SG2000LED
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Ekranas
LED
Funkcijos
Tip-over switch, 3 heat settings
Bruto svoris
5.6 kg
Neto svoris
4.651 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SG2000LED
Gaminio spalva
White
Kitos savybės
Extremely rapid heat, 100% silent operations, Electronical thermostat. Tip-over switch.
Specialios funkcijos
3 heat settings: 750W/1250W/2000W. LED display with electronical thermostat control, heat indicator, tip over switch and over heat protection.
Galingumas
2000 W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Convection Heater
Medžiaga
Aluminium, steel
Kabelio ilgis
1.6 m
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Pakuotės gylis
16 cm
Pakuotės aukštis
40.5 cm
Pakuotės plotis
67 cm
Kintamosios srovės įvesties įtampa
230 V
Palette Qty
44 dalių
Įjungimo/išjungimo jungiklis
Yes
Valdymo tipas
Buttons, Rotary
Maksimalus kabelio ilgis
1.6 m
Tvirtinimo tipas
Indoor
Montavimo tipas
Floor
Korpuso medžiaga
Steel/Plastic. Material heating element: wire element.
Įmontuotas ekranas
Yes
Galingumo lygių skaičius
3
Valdymo skydelis
Įtampa
230 V
Svoris
5.5 g
Reguliuojamas termostatas
Tinkamas kambariams iki
5-20 m
Aukštis
33.5 cm
Gylis
9.5 cm
Plotis
62 cm
Šilumos šaltinis
Electric
Šildymo galia
2000 W
Šildymo galia (min.)
750 W
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.03953425 m
Taros svoris (kg)
0.949 kg
Pakuotės gylis (mm)
665 mm
Pakuotės plotis (mm)
145 mm
Pakuotės aukštis (mm)
410.00 mm