Mill FH1500BLACK | Ceramic fan heater | 1500 W | Suitable for rooms up to 22 m | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
FH1500BLACK
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
214 mm
Gross height (mm)
290 mm
Gross width (mm)
214 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.4 kg
Volume (m3)
0.01328084 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
390 g
Plastic (No PET)
10 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FH1500BLACK
Gaminio spalva
Black
Specialios funkcijos
Galingumas
1500 W