Philips Humidifier filter FY2401/30 For Philips humidifier, Dark gray
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
FY2401/30
5 Prekės
Prekės informacija
Bruto svoris
0.20 kg
Neto svoris
0.10 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FY2401/30
Gaminio spalva
Dark gray
Kitos savybės
NanoCloud technology with hygienic humidification
Gamintojo prekės serija
Humidifier filter
Matmenys (P x G x A)
502 x 130 x 30 mm
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Suderinamumas
For Philips humidifier
EEĮ atliekų mokestis
No
Tūris (m3)
0.01 m
Taros svoris (kg)
0.10 kg
Pakuotės gylis (mm)
50.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
600.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
300.00 mm