Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA400WIFI4 | Panel Heater | 400 W | Suitable for rooms up to 4-6 m | White | IPX4
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PA400WIFI4
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
435 mm
Gross height (mm)
125 mm
Gross width (mm)
560 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.8 kg
Volume (m3)
0.03045 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
734 g
Plastic (No PET)
16 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PA400WIFI4
Gaminio spalva
White
Specialios funkcijos
Galingumas
400 W