Mill | Heater | AB-H1000DN | Oil Filled Radiator | 1000 W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 12-16 m | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
AB-H1000DN BLACK
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
345 mm
Gross height (mm)
705 mm
Gross width (mm)
200 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.2 kg
Volume (m3)
0.048645 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1033.00 g
Plastic (No PET)
16 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
AB-H1000DN
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
3 heat settings: 400W/600W/1000W. Portable.Over heating protection.
Specialios funkcijos
Galingumas
1000 W