Mill PA1500WIFI4 Panel Heater with WiFi Gen 4 1500 W Suitable for rooms 18-22 m White IPX4
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PA1500WIFI4
10 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
103.00 mm
Gross height (mm)
850 mm
Gross width (mm)
400.00 mm