Elite Screens Tripod Series T120UWV1 Diagonal 120 ", 4:3, Viewable screen width (W) 244 cm, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
T120UWV1
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2680.00 mm
Gross height (mm)
120.00 mm
Bruto svoris
12.805 kg
Gross width (mm)
180.00 mm
Neto svoris
11.16 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
Volume (m3)
0.06 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
1580.00 g
Plastic (No PET)
65.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
T120UWV1
Ekrano įstrižainė
120''/ 72"H X 96"W col.
Kitos savybės
Adjustable Shoulder StrapCanvas Material
Svoris
11.2 kg
Gamintojo prekės serija
Tripod Series
Tipas
Portable Screens
Įstrižainė
120 col.
Proporcija
4:3
Gross depth master carton
2300.00 mm
Gross width master carton
180.00 mm
Gross height master carton
120.00 mm